1. >
  2. Realizace
Naši spokojení klienti

Realizace

Série kuchyňských linek

U zavěšené police nad ostrůvkem s integrovanou, bezmotorovou digestoří  jsme navrhli a vyrobili unikátní zavěšení bez viditelného kování.

Tím jsme dodrželi čistý a minimalistický návrh architektů.

Showroom Desoutter

Co je to Corian, ptáte se?

Je to umělý kámen, který se skládá z akrylové pryskyřice a přírodních minerálů. Lze ho řezat, opracovávat jako dřevo, a navíc je tvarovatelný při vysoké teplotě…

UNIQA headquarters v Brně

Vše muselo být velmi přesné.

Pro konečný design bylo důležité, udržet jednu linii veškerých dodávaných prvků – lomené kuchyňské linky, baru ale také čalouněného domečku.

Bageterie Boulevard a 360Pizza

Na zařízení pizzerie jsme využili zejména mořené překližky a HPL. Dominantou celé restaurace jsou stoly z červené HPL různých tvarů. Na stolech jsou umístěné zásobníky na koření z umělého kamene ve vzhledu žuly.

Horský apartmán v Hynčicích pod Sušinou

Celkem jsme tedy do Jeseníků odváželi 7 „kontejnerů“, které vezly 3 kamiony. Těsně před místem instalace ještě muselo dojít k přeložení všech částí na jiné auto, neboť nám v cestě stál příliš malý most.

Kontejnerová stěna, Ostrava

Kontejnerová sestava stěny se skládá z 9 ks ISO námořních kontejnerů. Díky tomuto projektu jsme našli kontejnerům nový domov a využití. Investoři zohlednili v projektu i ekologickou stránku věci, a tak bylo v jejich zadání podmínkou využití právě použitých námořních kontejnerů.

QANTO Svitavy

Fasádní římsa se skládá z hliníkových konzolí a kompaktních desek. Celou instalaci předcházelo vyměření, důkladná příprava v konstrukční kanceláři a poté výroba a expedice.

RD Martinov

Ve spolupráci s architekty z ateliéru ONO.JE vznikl projekt vybavení novostavby v Ostravě – Martinově.

Nahrávací studia

Právě jsme dokončili velmi náročný projekt 3 nahrávacích studií pro společnost 2K studio zabývající se vývojem počítačových her.

Ordinace, ve které se nebudete bát

Úspěšně jsme dokončili projekt pro architektonické studio FORMAFATAL. Tento projekt zahrnoval ordinaci lékaře, včetně ordinace sestry a odpočívárny. Kombinujeme zde použití ohýbaného plechu a olejové dubové dýhy a skla.

 

Kancelářské prostory

K požadavku moderně vybavených kanceláří, kde mají být elektricky nastavitelné stoly, téměř vše na servo pohony a každý technik má mít skoro osmnáct monitorů na stole.

Vinný koutek

Když jsem poprvé viděl koncept této vinotéky, tak mi problesklo – moc strohé, průmyslové a nepohodlné, ovšem spletl jsem se, jako když na křižovatce vyrazíte na červenou.

Asie

Za čínskou či vietnamskou kuchyní není třeba vytrpět osmadvacet hodin letu v nízkorozpočtové aerolince, kde máte scvaklé nohy a nalepeného souseda.

Křivé Nohy

Tento luxusní hotel se svou výbornou kuchyní a komfortním vybavením Vás přivede do jiného světa. Nás tam již zavedla výroba atypického nábytku.

Hej Amigo

Kousek od Prahy si můžete dát steak, který Vám připraví v profesionální peci, dáte si luxusní víno a budete sedět v příjemném a komfortním prostoru.

Maranello

Uprostřed sídliště, v jedné office budově, vyrostla restaurace, která Vás svým nádechem, a hlavně kuchyní přivede do srdce sportovní Itálie.

Recepce

Recepce je vstupní branou do firem, hotelů, center všeho druhu, restaurací, zábavních parků, institucí, úřadů, wellness světů a všeho jiného kam člověk vejde.

Nýtek

Koncept této obchodní značky skrýval něco, co nebylo odhaleno, až do samotné realizace opláštění veškerého nábytku a stěn tohoto brandu.

Naše práce nás baví

Zkušenosti

Naše zkušenosti rádi aplikujeme i do Vašeho projektu.

Zpracováváme a vyrábíme z masivu, dýhy, lamina či HPL.
Dále také jak z běžné, tak i z nerezové oceli, mosazi, hliníku, z umělého
i přírodního kamene, skla, akrylů a plastů. Čalouníme z látek, koženek
a kůží. Jsme schopni dodat prvky v interiéru, které mohou být z čehokoliv, na co si vzpomenete.

Od návrhu až po realizaci

Naše služby

Interiéry

Dřevovýroba

Kovovýroba

Kontejnery