1. Home
  2. /
  3. O nás
“Nový projekt je pro nás vždy příležitostí se posunout dále v našich vědomostech. Neradi někomu říkáme ne, proto jdeme do všeho neznámého – jen tak může naše firma profesně růst.”
Jan Přibyl, majitel
18 let zkušeností

My jsme HASTGROUP

Jsme česká rodinná společnost. Děláme, co nás baví, a je to na naši práci znát. S každým dalším projektem přichází nová výzva a ty my rádi. Za roky na trhu jsme postupně rozšiřovali portfolio našich služeb a rozšiřujeme stále. Začínali jsme jako dodavatelé schodišť a zábradlí a po malých krůčkách jsme se posouvali ke kompletním dodávkám a zařizování obchodů ve všech jeho fázích.

Jak šel čas, vrhli jsme se i do kovovýroby a dřevovýroby, hlavně aby bylo veselo! Nelekli jsme se ani práce s lodními kontejnery a teď je to jedna z našich oblíbených specializací.

Nechceme usnout na vavřínech, a tak pořád makáme dál na tom, abychom šli v naší práci dopředu. Máte pro nás nějakou další výzvu? Určitě se nám ozvěte!

Naše realizace po celém světě

Stabilita

Jako firma jsme na trhu od roku 2006. Za tu dobu máme na kontě bohatou zásobu projektů a zkušeností. Baví nás to čím dál víc, proto stále rosteme a rozšiřujeme pole naší působnosti.

Kvalita

Na naší práci nám záleží. Používáme kvalitní materiály a hrajeme si s každým detailem.

Jistota

S námi máte vždy jistotu precizní spolupráce, proaktivního přístupu a podpory v průběhu celého procesu. Přesvědčte se sami!
Naši spokojení klienti

Realizace

UNIQA headquarters v Brně

Pro konečný design bylo důležité, udržet jednu linii veškerých dodávaných prvků.

Bageterie Boulevard a 360Pizza

Dominantou celé restaurace jsou stoly z červené HPL různých tvarů. 

Horský apartmán v Hynčicích pod Sušinou

Celkem jsme tedy do Jeseníků odváželi 7 „kontejnerů“.