1. >
  2. Realizace
  3. >
  4. UNIQA headquarters v Brně

UNIQA headquarters v Brně

Firemní interiéry nás baví…

Další úspěšně dokončená realizace a opět velmi zajímavý interiér. Ve spolupráci s architekty, tentokrát z firmy Kyzlink arch., jsme se pustili do interiéru UNIQA HQ v Brně. Spolupráce to byla náročná, ale o to přínosnější pro naši budoucí výrobu.

Vše muselo být velmi přesné. Pro konečný design bylo důležité udržet jednu linii veškerých dodávaných prvků – lomené kuchyňské linky, baru ale také čalouněného domečku.

Kuchyňské linky jsme vyráběli na míru, ovšem jednu ze stávajících kuchyní si přál klient zachovat, vyráběla se pouze nová dvířka a pracovní deska, tak aby nebylo poznat, že tam již kuchyně stála. Materiál použitý na dvířka bylo lamino Krono 0164 PE. Dřevodekor – Fundermax 0600. Stinná spára v kuchyňských linkách musela být 2 cm na všech úrovních.

Posezení v domečku pro nás bylo velkou výzvou, neboť takovýto specifický čalouněný prvek jsme dělali poprvé. Nicméně si vše krásně sedlo a doplnilo nevšední interiér.

A teď trochu čísel. Zaměření prostoru proběhlo z naší strany v lednu 2022, instalace kuchyní v březnu 2022 a čalouněných prvků o dva měsíce později. Délka instalace hlavních vestavných prvků byla cca 3 týdny.

Zaujal Vás tento interiér, případně dokázali byste si jej představit ve Vaší firmě? Tento styl zakázek nás velmi baví, tak nám dejte vědět, rádi vymyslíme něco přímo pro Vás.

Naši spokojení klienti

Další realizace