1. Home
  2. /
  3. Realizace
  4. /
  5. Vinný koutek

Vinný koutek

Oáza v centru Prahy

Láska až na druhý pohled.

Když jsme byly osloveni, ohledně výroby interiéru pro vinárnu, byli jsme nadšeni. Ovšem při prvním seznámení s konceptem jsme se cítili lehce rozpolceně. Vypadalo to dost stroze, průmyslově a trochu nepohodlně, ale na to bychom u nás v průmyslové Ostravě měli být zvyklí 🙂

Holky z Formafatal nás přesvědčily o tom, že tohle nadčasové přemýšlení má svoje kouzlo. My se při hlubším zabřednutí do interiéru nadchli úplně stejně jako ony.

Co zde můžete čekat a co jsme vlastně vyráběli?

U degustace přírodních vín z různých koutů světa, se můžete kochat i nádherným interiérem. Vysoké klenuté stropy, které tedy nejsou naším dílem, jsme doplnili dlouhým barovým pultem, kde můžete s barmanem polemizovat o všech chutích vína. Bar je vyroben ze dřeva a obložen ocelovými plechy z tahokovu s hvězdnou grafikou.

Na čem budete sedět?

Aby večery u vína mohly být dlouhé a nemuseli jste je ukončit kvůli nepohodlé židli, je sezení různorodé. Příjemné čalouněné sedačky, dřevěné židle ke klasickým stolům či k baru.

Pár poděkování na závěr.

Spolupráci na takových projektech si velmi užíváme a posouvají nás dále. Děkujeme za důvěru a Vám doporučujeme, tuto klidnou oázu v centru Prahy navštívit, rezervaci stolu můžete provést na stránkách vinárny Autentistazde.

 

Rádi bychom Vám ukázali další realizace z odvětví gastronomie z naší režie, třeba jídlení kout pro OC Hanátady nebo bageterie a pizzerie pro pražské OC- zde.

Naši spokojení klienti

Další realizace