1. Home
  2. /
  3. Realizace
  4. /
  5. Rekonstrukce kanceláří

Rekonstrukce kanceláří

Když rekonstruuje kanceláře HAST

A v hlavní roli… stěhování?

Jak už jsme vám psali v jednom z newsletterů, přesunuli jsme naše kanceláře.            Nemusíte ale rychle hledat novou adresu, pouze se naše vedení i s celým projektovým a cenovým oddělením, přesunuli blíže k výrobě, do spodního patra budovy. Takže jaká rekonstrukce?

No, měli jsme horní patro volné a co teď s ním? Také jsme si položili tuto otázku, napadlo nás tedy prostory pronajmout. A poněvadž jsme dobří hostitelé, rozhodli jsme se to udělat našim novým sousedům co nejpříjemnější a pěkně jim to zmodernizovat.

Pustili jsme se tedy do rekonstrukce a uzpůsobili prostory pro naše nové sousedy.

Vstupní pohodová zóna

Do vstupní zóny jsme umístili tzv. „zelenou stěnu“, ve které jsou rozmístěné různé pokojové rostliny. Světlo pro ně máme přirozené ze světlíku i speciální umělé výživové.

Aby se noví nájemníci nemuseli zdržovat starostí o květiny, dodali jsme jim také automatické zavlažování. Pro navození pohodové atmosféry jsme prostor doplnili o gaučíky a chill zóna je na světě.

Orientaci v kancelářích jsme usnadnili barevným rozdělením. Manažerská místa jsou tmavě šedá a ostatní bílá. Místnost pro jednání jsme odclonili závěsy a nasvětlili led pásky a bodovkami.  Jako zajímavý prvek je do ní umístěna i vitrína pro dárkové předměty, vinotéka a lednice.

Do kuchyně chodit odpočívat…

U kuchyně jsme měnili dispozice, protože malá kuchyňka již nebyla dostatečná. Prostor jsme proto rozšířili do vedlejší místnosti a doplnili o barový pult, kde může probíhat meeting nad šálkem kávy.

Pro nerušené hovory jsme vytvořili „telefonní budku“. Vyměnili okna a na podlahu umístili zátěžové kobercové čtverce.

Některé stoly dostaly možnost elektrického nastavení výšky a trochu soukromí díky čalouněným paravánům.

A nezůstali jsme tam náhodou?

No nebudeme lhát, se slzou v oku jsme tyto prostory opouštěli. Už ale pracujeme na návrzích rekonstrukce spodních prostor, přesně pro naše potřeby.

Naši spokojení klienti

Další realizace