1. Home
  2. /
  3. Realizace
  4. /
  5. Pytloun Boutique hotel Prague

Pytloun Boutique hotel Prague

Rozšíření kapacity hotelu

Pytloun Boutique hotel Praha

Vybavení hotelových pokojů je specifická disciplína. V interiéru hotelového pokoje se musí cítit dobře každý, kdo v něm stráví nějaký čas. Tentokrát jsme se účastnili rekonstrukce jednoho z nejlépe hodnocených hotelů v Praze.

Rozšíření hotelové kapacity

Hotel úspěšně funguje od roku 2018, ale bylo mu už trochu těsno. Hostů hodně, pokojů málo. Majitel hotelové sítě, Lukáš Pytloun, se proto rozhodl rozšířit prostor o další 3 patra. Když nás oslovil, jestli se chceme projektu zúčastnit, rádi jsme nabídku přijali.

Od zaměření po realizaci

Na jaře tohoto roku jsme si zajeli prostor zaměřit. V průběhu cenění jsme pak narazili na menší zádrhel, protože požadovaný dekor materiálu nebylo možné sehnat. Dali jsme hlavy dohromady a vybrali jsme dekor nejpodobnější tomu původnímu. S klientem jsme odsouhlasili vzorky a začala výroba.

Co jsme měli na starosti

Do nových hotelových pokojů jsme dodávali:

  • Zabudované šatní skříně
  • Stoly
  • Umyvadlové skříňky – vložky vevnitř mramoru a zrcadlové nohy
  • Upravili jsme recepční pult na míru

Děkujeme, že jsme mohli být u toho

Síť Pytloun hotels je neustále rostoucím businessem i v této nepříznivé době, a jak se zmínil sám Lukáš Pytloun v nedávném rozhovoru pro Forbes:

Když se to tak vezme, tak jsem vlastně všechny hotely otevíral v nějaké blbé době. Ten první v roce 2007 a vzápětí přišla celosvětová krize. Pak byl covid, během kterého jsme otevřeli tři pobočky, takže se dá říci, že paradoxně nejvíce jsme vyrostli právě za něj“

Přejeme, ať se všem hotelům daří výborně i nadále a budeme se těšit u další případné realizace.

PS. když už je řeč o hotelech, viděli jste tento? 

 

Naši spokojení klienti

Další realizace