1. Home
  2. /
  3. Realizace
  4. /
  5. Přístavba domu z kontejnerů

Přístavba domu z kontejnerů

Jak rychle zvětšit kapacitu domu?

Od vícegeneračního bydlení v dnešní době upouští čím dál tím více lidí. Může nás odrazovat zejména potřeba vlastního klidu a soukromí. No a co kdybychom vám řekli, že máme perfektní kompromis? Slyšeli jste o přístavbě domu pomocí sestavy kontejnerů? Ty dokážou snadno a rychle kapacity bydlení rozšířit.

Takové rozšíření bydlení jsme nedávno měli možnost realizovat pro jednu klientu. Vezmeme vás do jejího budoucího domu a necháme nahlédnout do výrobního procesu

 

1. Na začátku je…

Hlavním konstrukčním prvkem přístavby jsou 2 kontejnerové rámy, které poskytují pevnost a stabilitu celé stavbě.

Sádrokartonové stěny jsou vnitřním prvkem přístavby, které umožňují snadnou úpravu prostoru podle potřeb rodiny.

Přístavba je kompletně zateplená, což zaručuje úsporu energie a příjemné klimatické podmínky uvnitř. Důležitým aspektem je také správná ventilace, která zajistí čerstvý vzduch a zdravé prostředí.

 

2. Stěny bychom měli, co teď?

Nejvíce klientka ocenila, že je stavba dodána „na klíč“. To znamená, že všechny potřebné prvky jsou již připraveny a namontovány.

V koupelně je hotový obklad a veškeré zařizovací předměty. Kuchyňská linka je moderní a funkční, nabízející dostatek místa pro vaření a přípravu jídel. Navíc je dodáván veškerý nábytek, který je nezbytný pro pohodlné bydlení.

 

3. Tak kam to dáme?

Předností této přístavby je také snadné a rychlé připojení na sítě.

Elektrické a vodovodní přípojky jsou již připraveny a na místě instalace se jen dopojí. To snižuje čas a náklady a umožňuje rychlé nastěhování se do nového prostoru.

 

A pár slov, proč do toho jít taky 😊

Přístavba rodinného domu pomocí sestavy spojených kontejnerů je inovativním řešením, které zvyšuje kapacitu a komfort bydlení.

S moderním vybavením, kompletním zateplením a snadným připojením na sítě představuje tento projekt ideální volbu pro rodiny, které potřebují více prostoru a nechtějí čekat.

Až přístavba dorazí na místo, rodina se může těšit na rozšíření svého domova a nové možnosti, které tento moderní a praktický prostor nabízí.

Naši spokojení klienti

Další realizace