1. Home
  2. /
  3. Realizace
  4. /
  5. Vizualizace a realizace kanceláří...

Vizualizace a realizace kanceláří LAMA

Říkal někdo první dojem?

Unikátní interiér kanceláří z dílny Hastu: LAMA solar a LAMA lighting mají nové kancelářské prostory. 

Víte, jak se říká, že první dojem je ten nejdůležitější? Tím může být v případě firmy její sídlo. Hast se tak chopil úkolu vytvořit a realizovat design kanceláří v Hlučíně, které se staly domovem společností LAMA solar technologies s.r.o. a LAMA lighting technologies s.r.o.

Jak to všechno začalo?

Když jsme se poprvé sešli s našimi novými zákazníky, byli jsme přímo ohromeni jejich nadšením z prostorů. Než jsme se pustili do realizace, museli jsme pečlivě projít dispozice a požadavky na využití prostorů. Chtěli jsme vyhovět potřebám obou společností a zajistit, aby do sebe všechno dobře zapadlo a zachovaly si svou identitu.

Když se řekne vizualizace…

Pak přišla ta zábavná část – designování. Začali jsme s vizualizací jedné kanceláře a snažili jsme se, aby byl styl vidět následně v celém interiéru.

Udělali jsme také úžasné vizualizace dalších místností. Od moderní konferenční místnosti po relaxační zónu, která je doslova rajským útočištěm po náročném dni.

A co následuje po designu?

U designu jsme neskončili. Následně jsme vše, co jsme si vymysleli, zadali k nám do výroby. Mimo kancelářský nábytek jsme dodávali i sanitární doplňky, na stěny aplikovali betonové stěrky a šedou výmalbu.

S čím jsme se museli poprat?

Teď vám odkryjeme i menší překážku. Bohužel jsme prostory neobdrželi příliš stavebně „učesané“ a potýkali jsme se s velkou křivostí stěn. I s tímto nedostatkem jsme dokázali pracovat a věříme, že to naši klienti v konečném důsledku ani nepoznají 😊.

Kdo na tom pracoval?

Celý proces od návrhu, zadání do výroby po konečnou instalaci, byl pod taktovkou našeho skvělého projektového manažera Radka.

LAMA solar a LAMA lighting mají nové sídlo, které je plné inovace, nadšení a humoru. A víte co? Možná ty nakřivo stojící stěny jsou jen připomínkou toho, že život je občas trochu křivolaký.

Naši spokojení klienti

Další realizace