1. Home
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Předávání cen Big See

Předávání cen Big See

Co je to Big See?

Big See je velká světová akce, která se koná ve Slovinsku každým rokem. Cílí na posílení obchodního úspěchu a atraktivity jihovýchodní Evropy skrze vyhodnocování a propagaci špičkové architektury, kterou tady najdete. Za nás můžeme říct, že se jim to daří na vysoké estetické úrovni.

Hádejte, kdo byl oceněný

Velmi nás těší, že tento rok jsme mohli být součástí, a dokonce nejen jako pozorovatelé, ale také jako dvojnásobně ocenění. Převzít si cenu nemohl jet nikdo jiný, než lidé srdcem i duší provázaní s naší firmou – jednatel Jan Přibyl a jeho manželka Iveta.

Jaké to bylo?

Konference na zajímavá aktuální témata se skvělými hosty se prolínaly celým dnem a předání hlavní výherní ceny bylo spojené se slavnostní večeří. Na té byla možnost blíže poznat lidi z branže a spoustu inspirativních, mnohdy velmi mladých lidí, zapálených do práce.

Víte, které projekty byly oceněné?

Naše výherní projekty byly penzion pro Kolovnu v Jeseníkách a prostory prodejny a skladu v Ostravě. Pokud jste projekty ještě neviděli, myslíme, že je ten pravý čas to napravit kliknutím na odkaz sem. Taky se o nich něco málo dočtete na našich sociálních sítích. Měli jste prostor taky navštívit podobnou kulturní akci? Dejte nám vědět, budeme rádi za vaše tipy.