1. Home
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. HAST RETAIL KONČÍ… NEBO?

HAST RETAIL KONČÍ… NEBO?

Máme tady takovou novinku……ošklivý případ

Od doby, co jsme založili Hast Retail, vždy jsme se řídili základními zásadami. Zásada číslo 1: Udělat si mezi podezřelými pořádek. · Zásada číslo 2: Vnést mezi podezřelé zmatek

Hast Retail tedy končí.

Ale pietní shromáždění není na místě, byla by škoda něco oplakávat. Za ty roky zde vznikl nový celek, který je schopný nabídnout daleko širší portfolio služeb, výrobků a realizací, kde retail je jen část. Logicky nás to dovedlo k závěru, že Hast Retail již nevystihuje to, co jsme schopni nabídnout.

Jsme teď Hast Group.

„Group“ neboli skupina, team, oddíl, uskupení, prostě jednotný celek, který je schopný mnohému. A to je to, co nás nyní reprezentuje.

Zmatek, nebo pořádek? Každopádně jedna z našich zásad.

Služby, které nyní nabízíme, vás provedou od začáteční představy, přes design, technickou dokumentaci až ke zdárné realizaci. A zda se to bude týkat interiérů, dřevovýroby, kovovýroby či malých modulárních a kontejnerových staveb anebo retailu, je jedno.

Jednotlivé divize tohoto celku jsou schopné plně zastřešit výše uvedené a působit v rozdílných odvětvích Vašich potřeb a požadavků.

Ve výše uvedeném se cítíme jako doma a budeme rádi, když se Hast Group stane domovem i pro vaše nápady a požadavky.

 

 

Váš Hast Group

 

 

Ještě si neodpustíme krátkou věcnou poznámku pro naše obchodní partnery – právní jméno jsme také změnili na HAST GROUP s.r.o., myslete na to prosím při fakturaci. Děkujeme!  :).