1. >
  2. Realizace
  3. >
  4. Showroom Desoutter

Showroom Desoutter

A o Corianu jste už slyšeli?

S touto realizací jsme se podívali do Bratislavy a možná trochu i do budoucnosti.

Předváděcí místnost neboli showroom pro Desoutter má nadčasový design a pár výjimečných prvků.

Společnost Desoutter je průmyslovým výrobcem poskytujícím elektrické a pneumatické montážní nástroje. Přináší řešení, ve kterých je vždy zohledněna kvalita s výkonností, zabezpečenou výrobou, sledovatelností procesů a jejich optimalizací.

Lidé z Desoutteru jsou si dobře vědomi, jak důležité je brát v dnešní době v povědomí enviromentální situaci a naše společná realizace byla dalším krokem k jejich udržitelnější budoucnosti.

Realizovali jsme předváděcí místnost, kde si můžete prohlédnout, jak fungují dohromady všechny nejnovější technologie. V jedné místnosti jsou propojena řešení, která dokážou spravovat data z montážní linky, polohovací systém klíčový pro automatizaci a přizpůsobení, systém řízení procesů pro řízení celého toku a samozřejmě řešení založená na datech, která ukáží finální přehled.

Celý projekt má moderní vzhled a místnosti působí prostorně a minimalisticky. Pro nás to byla velmi zajímavá realizace obzvláště z hlediska použití Corianu.

Co je to Corian, ptáte se?

Je to umělý kámen, který se skládá z akrylové pryskyřice a přírodních minerálů. Lze ho řezat, opracovávat jako dřevo, a navíc je tvarovatelný při vysoké teplotě. Jeho velkou výhodou je odolnost vůči každodennímu opotřebení a snadná udržitelnost. Tím, že se nejedná o přírodní kámen, je nenáchylný k jakýmkoli plísním a bakteriím, což ho dělá oblíbeným u architektů, designérů a my jsme také velcí fanoušci.

Dává interiéru punc luxusu a elegance, proto si své uplatnění najde v každé domácnosti nebo v komerčních prostorech jako hotely, zdravotnická zařízení a obchody.

Stojíme si za tím, že kamenný interiér je lepší než kamenný výraz tváře, proto se na nás určitě obraťte, pokud by Vašemu interiéru slušela změna, a my rádi vykouzlíme úsměv jak Vašemu interiéru, tak Vám.

Naši spokojení klienti

Další realizace