1. >
  2. Realizace
  3. >
  4. Horský apartmán v Hynčicích...
Naši spokojení klienti

Realizace

Horský apartmán Hynčice pod Sušinou

Velmi nás uchvátila, ale viděli jsme tam již vykřičníky s ohledem na rozjetý projekt. Nakonec klient i architekti udělali pár kompromisů a my jsme si řekli, že tak výjimečnou stavbu chceme taky a řekli: „tak jo, jdeme do toho“.

RD Martinov

Ve spolupráci s architekty z ateliéru ONO.JE vznikl projekt vybavení novostavby v Ostravě – Martinově.

QANTO Svitavy

Fasádní římsa se skládá z hliníkových konzolí a kompaktních desek. Celou instalaci předcházelo vyměření, důkladná příprava v konstrukční kanceláři a poté výroba a expedice.

RD Martinov

Ve spolupráci s architekty z ateliéru ONO.JE vznikl projekt vybavení novostavby v Ostravě – Martinově.

Nahrávací studia

Právě jsme dokončili velmi náročný projekt 3 nahrávacích studií pro společnost 2K studio zabývající se vývojem počítačových her.

Ordinace, ve které se nebudete bát

Úspěšně jsme dokončili projekt pro architektonické studio FORMAFATAL. Tento projekt zahrnoval ordinaci lékaře, včetně ordinace sestry a odpočívárny. Kombinujeme zde použití ohýbaného plechu a olejové dubové dýhy a skla.

 

Kancelářské prostory

K požadavku moderně vybavených kanceláří, kde mají být elektricky nastavitelné stoly, téměř vše na servo pohony a každý technik má mít skoro osmnáct monitorů na stole.

Vinný koutek

Když jsem poprvé viděl koncept této vinotéky, tak mi problesklo – moc strohé, průmyslové a nepohodlné, ovšem spletl jsem se, jako když na křižovatce vyrazíte na červenou.

Asie

Za čínskou či vietnamskou kuchyní není třeba vytrpět osmadvacet hodin letu v nízkorozpočtové aerolince, kde máte scvaklé nohy a nalepeného souseda.

Křivé Nohy

Tento luxusní hotel se svou výbornou kuchyní a komfortním vybavením Vás přivede do jiného světa. Nás tam již zavedla výroba atypického nábytku.

Hej Amigo

Kousek od Prahy si můžete dát steak, který Vám připraví v profesionální peci, dáte si luxusní víno a budete sedět v příjemném a komfortním prostoru.

Maranello

Uprostřed sídliště, v jedné office budově, vyrostla restaurace, která Vás svým nádechem, a hlavně kuchyní přivede do srdce sportovní Itálie.

Recepce

Recepce je vstupní branou do firem, hotelů, center všeho druhu, restaurací, zábavních parků, institucí, úřadů, wellness světů a všeho jiného kam člověk vejde.

Nýtek

Koncept této obchodní značky skrýval něco, co nebylo odhaleno, až do samotné realizace opláštění veškerého nábytku a stěn tohoto brandu.

Naše práce nás baví

Zkušenosti

Naše bohaté zkušenosti aplikujeme i do Vašeho projektu. Zpracováváme a vyrábíme výrobky z masivu, dýhy, lamina či HPL. Dále také jak z běžné, tak i z nerezové oceli, mosazi, hliníku, z umělého i přírodního kamene, skla, akrylů a plastů. Čalouníme z látek, koženek a kůží. Jsme schopni dodat prvky v interiéru, které mohou být z čehokoliv, na co si vzpomenete.
Od návrhu až po realizaci

Naše služby

Interiéry

Dřevovýroba

Kovovýroba

Výstavba