Od návrhu po realizaci

Kontejnerové stavby

Láska na první zpracování

Vše začalo prvním kontejnerem. Touhou dát druhou šanci něčemu, co už dosloužilo.

Následoval přirozený vývoj naší zvídavosti. Chtěli jsme vědět a zkusit více, a tak jsme posouvali naše hranice dál. Vytvořili jsme kontejnerové skladové prostory, poté celou prodejnu a pokračujeme. 

Proč nás baví kontejnery

Na kontejnerových stavbách nás baví spousta věcí, a když se s tím potká divoká vize, může to občas vypadat, jako když se hraje Tetris. Kontejnery nás občas limitují svou velikostí, ale i tak se vždy dá vymyslet nějaké zajímavé řešení.

Výhody kontejnerů

  • rychlá výroba
  • většina práce u nás v hale
  • instalace v rámci dnů/týdnů

Využití kontejnerů

To je ta nejlepší část. Kontejnery se dají pohodlně využít skoro na všechno. Můžete v něm pohodlně bydlet, udělat si z něj zahradní kancelář, wellness, nabíječku na elektrokola a spoustu dalších věcí.

Modulární stavby

NEbo přece jen ANO?

Bohužel to občas vypadalo, že klientům budeme muset projekt odmítnout. ISO námořní kontejnery mají své limity, a ty jsme nemohli obejít. A poněvadž „ne“ říkáme neradi, hledali jsme řešení, jak vyhovět.

A našli jsme ho! Ocelovými rámy jsme schopni zajistit dostatečnou nosnost kontejnerů a variabilitu rozměrů. Nespornou výhodou je možné dimenzování ocelové konstrukce na podmínky v místě instalace. Takže ani závěje sněhu nás nezastaví.

Proč právě my

Stabilita

Jako firma jsme na trhu od roku 2006. Za tu dobu máme na kontě bohatou zásobu projektů a zkušeností. Baví nás to čím dál víc, proto stále rosteme a rozšiřujeme pole naší působnosti.

Kvalita

Na naší práci nám záleží. Používáme kvalitní materiály a hrajeme si s každým detailem.

Jistota

S námi máte vždy jistotu precizní spolupráce, proaktivního přístupu a podpory v průběhu celého procesu. Přesvědčte se sami!
Naši spokojení klienti

Realizace

Retailová spolupráce s Hastem

Jak probíhá retailová spolupráce v Hastu?

Přístavba domu z kontejnerů

Zvýšení kapacity domu a to rychle!

Vizualizace a realizace kanceláří LAMA

Snažili jsme se propsat ušít interiéry na míru...