1. Home
  2. /
  3. Naše služby
  4. /
  5. Interiéry

Od návrhu až po montáž

Interiéry

Váš interiér od začátku až do konce

Můžete nám svěřit Váš interiér od návrhu a vizualizace, zaměření prostoru, výroby nábytku až po konečnou montáž.

Nebudete muset nic řešit s více subjekty či firmami. Máme velmi dobré zkušenosti i ze spolupráce s externími architekty, kdy vznikají nevšední interiéry.

Jak to u nás funguje?

1) Projektoví manažeři

Od začátku vše dostává do rukou projektový manager, který je hlavní kontaktní osobou po celou dobu spolupráce. Ten již řeší vizualizace a navrhne dispozice tak, aby odpovídaly představě, byly funkční a ekonomické. Pokud je to nutné, zajede i osobně zaměřit prostor montáže.

2) Konstruktéři a mistři výroby

Po schválení studie klientem vše předává konstruktérům, kteří připraví výkresy pro výrobu. Poté jsou již výkresy v rukou zkušených mistrů, kteří dohlíží na správné provedení, kontrolují kvalitu materiálu, samotného procesu, a hlavně konečného výsledku.

3) Montážní tým

Následně posíláme náš montážní tým v čele s projektovým managerem na místo montáže, a v co největší ohleduplnosti dochází k rychlé instalaci, úklidu a předání.

Občas se setkáme s nutností stavebních úprav při návrhu nových interiérů. To je další služba, kterou pro Vás zajistíme. Náš stavební tým se postará o všechny nutné bourací, zednické, instalatérské či malířské práce.

Již jsme realizovali mnoho interiérů jak pro komerční, tak osobní účely. Velkou výzvou pro nás byly interiéry s využitím umělého kamene, který rovněž dokážeme zpracovat. Chcete se podívat?

Kde můžete vidět naši práci?

Komerční interiéry

Hotely

Restaurace

Recepce

Kanceláře

Shopping centra

Prodejny

Nahrávací studia

Bydlení

Interiéry rodinných domů

Apartmány

Kuchyně

Ložnice

Vestavěný nábytek

Obývací pokoje

Koupelny – obklady či betonové stěrky

Proč právě my

Stabilita

Jako firma jsme na trhu od roku 2006. Za tu dobu máme na kontě bohatou zásobu projektů a zkušeností. Baví nás to čím dál víc, proto stále rosteme a rozšiřujeme pole naší působnosti.

Kvalita

Na naší práci nám záleží. Používáme kvalitní materiály a hrajeme si s každým detailem.

Jistota

S námi máte vždy jistotu precizní spolupráce, proaktivního přístupu a podpory v průběhu celého procesu. Přesvědčte se sami!
Naši spokojení klienti

Realizace

Retailová spolupráce s Hastem

Jak probíhá retailová spolupráce v Hastu?

Přístavba domu z kontejnerů

Zvýšení kapacity domu a to rychle!

Vizualizace a realizace kanceláří LAMA

Snažili jsme se propsat ušít interiéry na míru...